Foscarini Lumiere Nuances piccola stmieva creta

Vysokokvalitná stolová lampa LED Lumiere Nuances piccola zo skla a hliníka Difúzor z fúkaného skla a rám na trojnožke z hliníka v jemnom pastelovom... viac informácií »
Foscarini Lumiere Nuances piccola stmieva creta
Značka: Foscarini
472,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysokokvalitná stolová lampa LED Lumiere Nuances piccola zo skla a hliníka Difúzor z fúkaného skla a rám na trojnožke z hliníka v jemnom pastelovom...

Vysokokvalitná stolová lampa LED Lumiere Nuances piccola zo skla a hliníka Difúzor z fúkaného skla a rám na trojnožke z hliníka v jemnom pastelovom odtieni, ktorý sa mení pri presvietení – to je stolová lampa Lumiere Nuances. Intenzitu svetelného zdroja možno plynule regulovať pomocou stmievača zabudovaného do priehľadného kábla a prispôsobiť ju tak meniacim sa podmienkam. Nadčasový zdroj svetla, ktorý navrhol Rodolfo Dordoni, je právom bestsellerom talianskeho prémiového výrobcu Foscarini.Tento exkluzívny kus môžete zaobstarať v pohode na našom webe zaradený v sekcii stolové lampy. Mrknite na kvalitné kúsky z tejto obľúbenej kategórie na pár kliknutí. U nás ponúkame viac, máme však aj v ponuke viac osvedčeného tovaru od výrobcu Foscarini. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Tento výrobca Foscarini predstavuje prvotriedne výrobky. Však to vidíte sami!

Úplne jedinečný kus Foscarini Lumiere Nuances piccola stmieva creta od dodávateľa kvalitných produktov Foscarini môžete pohodlne získať v našej online ponuke za úplne najnižšiu cenu. Produkt kúpite teraz u nás za 472,90 EUR.