Foscarini Lumiere Nuances grande stmieva cipria

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Foscarini Lumiere Nuances grande stmieva cipria môžete nakúpiť ľahko na našom webe zaradený v kategórii stolové... viac informácií »
Foscarini Lumiere Nuances grande stmieva cipria
Značka: Foscarini
645 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Foscarini Lumiere Nuances grande stmieva cipria môžete nakúpiť ľahko na našom webe zaradený v kategórii stolové...

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Foscarini Lumiere Nuances grande stmieva cipria môžete nakúpiť ľahko na našom webe zaradený v kategórii stolové lampy! Teraz môžete kúpiť ešte podobné produkty z tejto obľúbenej sekcie za akčnú cenu! Dodávateľ Foscarini dlhodobo poskytuje top sortiment. A to ešte nie je všetko.
LED stolová lampa Lumiere Nuances grande – Vyrobené v Taliansku Lumiere je právom najúspešnejšia rodina svietidiel talianskeho dizajnéra Rodolfa Dordoniho. Týmto štýlovým dizajnom vytvoril modernú reinterpretáciu klasického tienidla. Lampa sa skladá z vysokokvalitného difúzora z fúkaného skla a tvarovanej hliníkovej podpery. Kolekcia Nuances inšpiruje nádhernými pastelovými odtieňmi. Ak zapnete zdroj svetla, odtieň sa farebne odlíši od rámu. V priehľadnom kábli je zabudovaný stmievač na plynulú reguláciu jasu. Okrem funkcie zdroja svetla vyzerá svietidlo Lumiere Nuances dobre aj ako dekoratívny prvok nábytku.

Kvalitný produkt Foscarini Lumiere Nuances grande stmieva cipria od dodávateľa kvalitných produktov Foscarini máte možnosť kúpiť si teraz za úplne najnižšiu cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 645 EUR.