FLOS Wan Spot – downlight GY6.35, hliník leštený

Kvalitný a žiadaný tovar FLOS Wan Spot - downlight GY6.35, hliník leštený od dodávateľa kvalitných produktov FLOS pohodlne dostanete tu za super cenu! Aktuálne stojí u nás 144,90 EUR.
FLOS Wan Spot - downlight GY6.35
Značka: FLOS
144,90 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Atraktívne stropné svietidlo Wan Spot s nastaviteľným telesom, navrhla Johanna Grawunder Toto stropné svietidlo od dizajnérky Johanny Grawunder bolo navrhnuté v atraktívnom vzhľade a je vhodné na použitie v súkromných miestnostiach, ale samozrejme sa dá použiť aj v komerčných budovách. Vonkajší odtieň vstavaného svietidla je voliteľne biely, čierny, hliníkový alebo zelený a v závislosti od výberu je možné nastaviť špeciálne akcenty, pričom zelený variant je samozrejme veľmi zvláštnym zvýraznením s osviežujúcim účinkom. Na rozdiel od väčšiny vstavaných svietidiel časť svietidla Wan Spot vyčnieva zo stropu a dá sa podľa potreby otáčať. Halogénový zdroj svetla je navyše krytý satinovanou sklenenou doskou, ktorá vytvára príjemné rozloženie svetla, ktoré prispieva k domácej a príjemnej atmosfére. V strede sklenenej tabule sa nachádza strieborný gombík s nápisom FLOS. Wan sa dodáva s dvoma vymeniteľnými vnútornými krúžkami v zelenej a čiernej farbe. Týmto spôsobom môžete svietidlu dodať – v závislosti od vašich želaní – rôzny vzhľad. Potrebný transformátor je potrebné zakúpiť samostatne. Už viac ako 50 rokov navrhuje spoločnosť FLOS s tímom renomovaných dizajnérov špeciálne a vysokokvalitné svietidlá, ktoré získali široké medzinárodné uznanie a mnoho ocenení.
Unikátny výrobok FLOS Wan Spot – downlight GY6.35, môžete zohnať v pohode tu na webe v kategórii osvetlenie kancelárie. Pozrite sa na zľavnené produkty z tejto populárnej sekcie za mimoriadne nízku cenu.