FLOS Pointbreak Bollard 2, 2 700 K antracit 60 cm

Moderné LED svietidlo na cestu Pointbreak Bollard 2 so špeciálnym tvarom veveričky Návrhár Piero Lissoni vytvoril túto sériu svietidiel s myšlienkou... viac informácií »
FLOS Pointbreak Bollard 2
Značka: FLOS
689 EUR774 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Moderné LED svietidlo na cestu Pointbreak Bollard 2 so špeciálnym tvarom veveričky Návrhár Piero Lissoni vytvoril túto sériu svietidiel s myšlienkou...

Moderné LED svietidlo na cestu Pointbreak Bollard 2 so špeciálnym tvarom veveričky Návrhár Piero Lissoni vytvoril túto sériu svietidiel s myšlienkou vytvoriť emóciu. Za svoju úlohu si dal navrhnúť umelé svetlo, ktoré by inšpirovalo ľudí. Pointbreak má teda vytvárať zmyselný efekt podobný sviečke a pôsobiť na okolie atmosféricky, čo vytvára útulný pocit pohody najmä vonku v tme. Svietidlo Pointbreak Bollard LED na chodník so štíhlym, vysokým tvarom a minimalistickým dizajnom, ktorý upriamuje pozornosť na vysokokvalitné spracovanie, skrášli každý vonkajší priestor. Jeho telo vyrobené z lisovaného hliníka, liateho hliníka a priehľadný, UV stabilizovaný polykarbonátový difúzor s povrchom odolným proti poškriabaniu sú optimálne chránené proti poveternostným vplyvom. Vďaka dvojitému práškovému náteru je vysoko odolný voči korózii. – Odolnosť proti nárazu IK09 V hlave svietidla, ktorá sa nachádza nad priehľadným vstupom, je integrovaný optický systém, ktorý umožňuje asymetrické vyžarovanie svetla smerom nadol. Vďaka tomu sa teplé biele svetlo dostane na povrch podlahy a jemne sa rozptýli do celého okolia, aby sa zabezpečila orientácia na chodníkoch a námestiach v tme. Pointbreak sa jednoducho inštaluje a kotví na podlahu a môže sa dodatočne namontovať na betón pomocou kotviacej dosky (pozri príslušenstvo). Zaujímavý produkt možno nakúpiť jednoducho u nás v obľúbenej kategórii osvetlenie príjazdovej cesty! Teraz získate kvalitné výrobky z tejto známej kategórie za úplne najnižšiu cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! U nás totiž nájdete ďalšie skvelé kúsky značky FLOS. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Vynikajúci produkt FLOS Pointbreak Bollard 2, 2 700 K antracit 60 cm od výrobcu s dobrým menom FLOS ľahko môžete nájsť teraz v zľave. Kúpiť teraz za 689 EUR.