FLOS Pointbreak Balisage 1, 2 700 K zelená 8 cm

Pointbreak Balisage LED zapustené podlahové svietidlo na vonkajšie použitie Toto zapustené podlahové svietidlo zo série Pointbreak je určené na... viac informácií »
FLOS Pointbreak Balisage 1
Značka: FLOS
547 EUR608 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Pointbreak Balisage LED zapustené podlahové svietidlo na vonkajšie použitie Toto zapustené podlahové svietidlo zo série Pointbreak je určené na...

Pointbreak Balisage LED zapustené podlahové svietidlo na vonkajšie použitie Toto zapustené podlahové svietidlo zo série Pointbreak je určené na vonkajšie osvetlenie. Vďaka stupňu krytia IP65 je ideálne vybavený na tento účel a zaujme odolnosťou proti nárazu IK09 a robustnými materiálmi, ktoré vďaka rozsiahlej úprave poskytujú vysokú úroveň ochrany proti poveternostným vplyvom. Jedinečný a zároveň patentovaný dizajn zaručuje rovnomerné osvetlenie a eliminuje akékoľvek priame oslnenie. Jeho tvar nemá žiadne ostré hrany a nadchne svojím ušľachtilým vzhľadom a nezvyčajným tvarom veveričky. Svietidlo tak takmer splýva s okolím a harmonicky zapadá do celkovej koncepcie. Vďaka kompaktnému telu a inštalácii priamo do podlahy sa dá ľahko a nenápadne namontovať a difúzor z priehľadného polykarbonátu stabilizovaného proti UV žiareniu smeruje svetlo asymetricky do okolia. Vďaka tomu je ideálny na bezpečné osvetlenie chodníkov a schodov. – Na inštaláciu do podlahy je potrebný box, ktorý si môžete zakúpiť v príslušenstve. Umelé svetlo, ktoré vytvára emócie a svojím spôsobom inšpiruje ľudí, ktorí sa naň pozerajú, je víziou dizajnéra Piera Lissoniho, ktorý vytvoril túto elegantnú a sofistikovanú sériu svietidiel. Pri vývoji dokonalého produktu bol rozhodujúci vplyv na okolie.
Úplne unikátny produkt FLOS Pointbreak Balisage 1, 2 700 K zelená 8 cm zoženiete práve na webe v obľúbenej kategórii nájazdové svietidlá! Teraz môžete kúpiť unikátne produkty v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu!

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt FLOS Pointbreak Balisage 1, 2 700 K zelená 8 cm od spoločnosti s výborným menom FLOS jednoducho môžete získať práve teraz na našej webovej stránke v bezva akcii! Iba teraz za 547 EUR.