FLOS Camouflage 140 zapustené LED svetlo čadič

Camouflage 140 – guľatá LED nástenná zapustená lampa pre exteriéry s rozličnými povrchmi Guľatá LED nástenná zapustená lampa Camouflage leží... viac informácií »
FLOS Camouflage 140 zapustené LED svetlo čadič
Značka: FLOS
304,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Camouflage 140 – guľatá LED nástenná zapustená lampa pre exteriéry s rozličnými povrchmi Guľatá LED nástenná zapustená lampa Camouflage leží...

Camouflage 140 – guľatá LED nástenná zapustená lampa pre exteriéry s rozličnými povrchmi Guľatá LED nástenná zapustená lampa Camouflage leží na stene veľmi plocho a vyžaruje svetlo dozadu, takže okolo svietidla vzniká jedinečný svetelný veniec a efektne osvetľuje fasádu. Guľatý povrch svietidla bol rozlične formovaný. Pri verziách čadiča, kameňa Crema a betónu bola tenká doska z tohto materiálu nalepená na okrúhlu dosku z hliníka pomocou nanajvýš odolného lepidla. Ostatné farebné varianty boli realizované dvojitým práškovým nástrekom. Povrchy boli najskôr opieskované, aby sa zaručila optimálna priľnavosť. Kým prvá epoxidová vrstva poskytuje ochranu pred mechanickým a chemickým vplyvmi, chráni druhá prášková vrstva z polyesteru pred UV žiarením a poveternostnými vplyvmi. K dispozícii je aj verzia so základným náterom. Túto je možné natrieť farbami na báze vody podľa vlastného želania alebo aj omietnuť. Pozor: Na inštaláciu svietidla je potrebný transformátor. Ten a zápustnú krabicu prispôsobenú svietidlu si môžete priamo objednať. V závislosti od počtu svietidiel a tým dosiahnutého celkového počtu wattov sú k dispozícii rozličné elektronické zariadenia/transformátory. Ovládač sa môže nainštalovať na diaľku alebo integrovať do zápustnej krabice.
Veľa predávaný tovar FLOS Camouflage 140 zapustené LED svetlo čadič máte možnosť kúpiť ešte na stránkach v populárnej rubrike vonkajšie zapustené svietidlá! Máme pre vás podobné výrobky z našej kategórie za outletovú cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Mrknite tiež na ďalšie preverené kúsky značky FLOS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Často vyhľadávaný výrobok FLOS Camouflage 140 zapustené LED svetlo čadič od kvalitnej značky FLOS pohodlne získate zrovna za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz v akcii 304,90 EUR.