FLOS Arrangements 3 závesné LED svietidlá

Fascinujúce, geometrické FLOS LED závesné svietidlo Arrangements 3 Žiadne obyčajné závesné svietidlo – kolekcia Arrangements od FLOS je už skôr... viac informácií »
FLOS Arrangements 3 závesné LED svietidlá
Značka: FLOS
2 130 EUR2 367 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Fascinujúce, geometrické FLOS LED závesné svietidlo Arrangements 3 Žiadne obyčajné závesné svietidlo – kolekcia Arrangements od FLOS je už skôr...

Fascinujúce, geometrické FLOS LED závesné svietidlo Arrangements 3 Žiadne obyčajné závesné svietidlo – kolekcia Arrangements od FLOS je už skôr moderné umenie ako čisto svetelný objekt. Zodpovedný za to je cyperský, v Londýne žijúci dizajnér Michael Anastassiades. Inšpirovaný šperkami, ktoré svoj lesk prenášajú na pokožku, vytvoril fascinujúce svietidlo, ktoré miestnosť rozžiari v novom lesku. Tri jednotlivé tvary sú navzájom vertikálne prepletené a spoločne tvoria impozantné závesné svietidlo Arrangements 3. Každý prvok v ňom je vyrobený z čiernej matnej lakovanej ocele. Dajú sa celkom ľahko upevniť na seba a rovnováha sa nájde sama od seba. Teplo biele LED sú ako pásy umiestnené na vonkajšej strane prvkov a opticky ich obkresľujú. Sú stmievateľné, ale len 1 – 10 V signálom alebo DALI (stmievač nie je súčasťou). Toto nezvyčajné závesné svietidlo so svojimi geometrickými tvarmi sa vynikajúco hodí do miestností, ktorým chcete prepožičať osobité akcenty. Pritom pôsobí LED závesné svietidlo Arrangements 3 rovnako štýlovo ako osvetlenie nad jedálenským stolom ako voľne visiace ako moderný dekoračný prvok. Exkluzívny produkt FLOS Arrangements 3 závesné máte možnosť nájsť taktiež na webe v obľúbenej sekcii závesné svietidlá. Vyberte si zľavnené produkty z tejto populárnej rubriky za parádnu cenu!

Veľa podarený tovar FLOS Arrangements 3 závesné LED svietidlá od značky so zárukou kvality FLOS môžete pohodlne získať na našich stránkach teraz práve výhodne. Lacno za 2 130 EUR.