Flexibilný LED pásik 5 metrov viacfarebný RGB – Teania

Tento akčný tovar môžete zohnať v pohode tu u nás v kategórii žiarovky. Zaobstarajte si iné kúsky z tejto obľúbenej rubriky za parádnu cenu.... viac informácií »
Flexibilný LED pásik 5 metrov viacfarebný RGB - Teania
Tento akčný tovar môžete zohnať v pohode tu u nás v kategórii žiarovky. Zaobstarajte si iné kúsky z tejto obľúbenej rubriky za parádnu cenu....

Tento akčný tovar môžete zohnať v pohode tu u nás v kategórii žiarovky. Zaobstarajte si iné kúsky z tejto obľúbenej rubriky za parádnu cenu.
Tento krásny flexibilný pásik RGB Teania je dokonalým výrobcom nálad do každého interiéru! Je dlhá 5 metrov, a preto môžete poskytnúť významnú časť svojho priestoru rôznymi farbami svetla. LED pás je stmievateľný a dodáva sa s diaľkovým ovládaním, pomocou ktorého ho môžete nastaviť v rôznych farebných režimoch! Teania je ideálna na vytvorenie pod tajomnou atmosférou pod kuchynskou linkou alebo pod posteľou v spálni! Zaobstarajte si teraz tento chladný pás LED a dodajte svojmu interiéru atmosféru, ktorú potrebuje.

Výnimočný kus Flexibilný LED pásik 5 metrov viacfarebný RGB - Teania od populárnej značky Paul Neuhaus jednoducho môžete zaobstarať v našej online ponuke za výpredajovú cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 58 EUR.