Flavian nepriame nástenné svietidlo s vrubmi

Zľavnený kus je k dispozícii ešte tu u nás v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá. Mrknite na výnimočné výrobky z našej rubriky za... celý popis>
Flavian nepriame nástenné svietidlo s vrubmi
Značka: Lindby
19,90 EUR34,90 EUR Zľava -42%
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Zľavnený kus je k dispozícii ešte tu u nás v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá. Mrknite na výnimočné výrobky z našej rubriky za internetové ceny! Máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež ďalší preverený tovar značky Lindby. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbený výrobca Lindby obohatí vás prvotriedny sortiment. Nakupujte, kým je tovar sladom!
Krásne svetlo vďaka nástennému svietidlu Flavian, ktoré vyžaruje svetlo nahor aj nadol Flavian má vďaka piatim drážkam na prednej strane svietidla predovšetkým veľmi štýlový a moderný dizajn. Samozrejme, že toto svietidlo je vhodné do každého obytného priestoru. Vďaka prevažne nepriamemu svetlu vytvára príjemnú a vľúdnu atmosféru a je vynikajúcou voľbou pre chodby a schodiská, pretože na jednej strane sú tieto priestory vstupnými priestormi do obytnej časti a teda sú rovnako reprezentatívne ako napríklad obývačka a na druhej strane tu nie je potrebné smerové svetlo ale skôr rovnomerné osvetlenie, ktoré je vhodné predovšetkým pre priestory, cez ktoré sa prechádza. Navyše sadra ponúka jedinečnú výhodu zmeniť farbu aj po zadovážení si svietidla – či už náterom v jednom odtieni alebo použitím špeciálneho motívu alebo jedinečnej ilustrácie. Pre individuálne potreby dekoratérov. Súčasťou dodávky sú rukavice a brúsny papier na povrchovú úpravu pred samotným náterom.