Fairybell vianočný stromček stĺp 3 m blikajúci

Špeciálny druh lesku : Vonkajší stožiar Fairybell® Vyrobený v Holandsku v patentovanom Fairybell®, vianočný stromček s vlastným stožiarom je... viac informácií »
Fairybell vianočný stromček stĺp 3 m blikajúci
Značka: Fairybell
260 EUR
Overiť dostupnosť »
Špeciálny druh lesku : Vonkajší stožiar Fairybell® Vyrobený v Holandsku v patentovanom Fairybell®, vianočný stromček s vlastným stožiarom je...

Špeciálny druh lesku : Vonkajší stožiar Fairybell® Vyrobený v Holandsku v patentovanom Fairybell®, vianočný stromček s vlastným stožiarom je ideálnou vonkajšou dekoráciou pre zimnú záhradu. Jeho výška vysoká 3 metre a množstvo svetelných zdrojov LED, ktoré emitujú svoje atmosférické svetlo do okolia, zaisťujú, že jeho krása nezostane bez povšimnutia. Svetelné zdroje stromu sú navyše vybavené funkciou blikania, takže LED diódy blikajú ako malé hviezdy. Jednoducho fascinujúco krásne. – stožiar z nehrdzavejúcej ocele Energialuokka: A+
Dizajnový tovar ide získať bez problémov tu na stránkach v obľúbenej rubrike vianočné dekorácie. Teraz kúpite nové produkty v spomínanej rubrike za mimoriadne nízku cenu!

Exkluzívny produkt Fairybell vianočný stromček stĺp 3 m blikajúci od spoločnosti so skvelým menom Fairybell máte možnosť nakúpiť ešte dnes za mimoriadne nízku cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 260 EUR.