EVN Pentola zapustené oceľ 13,5 x 13,5 3 000 K

Veľmi obľúbený tovar možno zaobstarať bezstarostne tu na našich stránkach v známej sekcii vonkajsie zapustené svetlá. Mrknite na zľavnené kusy z... viac informácií »
EVN Pentola zapustené oceľ 13
Značka: EVN
290 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi obľúbený tovar možno zaobstarať bezstarostne tu na našich stránkach v známej sekcii vonkajsie zapustené svetlá. Mrknite na zľavnené kusy z...

Veľmi obľúbený tovar možno zaobstarať bezstarostne tu na našich stránkach v známej sekcii vonkajsie zapustené svetlá. Mrknite na zľavnené kusy z tejto kateógrie v bezva akcii! Prichystali sme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac skvelých výrobkov značky EVN. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi EVN má v stále ponuke vysoko kvalitný tovar. Nakupujte, kým je tovar sladom!
Štvorcové LED in-ground svietidlo Pentola v robustnej konštrukcii – vhodné pre vonkajšie použitie Vďaka svojej odolnosti voči mechanickému zaťaženiu a poveternostným podmienkam je svietidlo Pentola LED do zeme spoľahlivým a všestranným zdrojom svetla pre vonkajšie použitie. Môže byť naložený až 1 500 kg a môže sa s ním jazdiť maximálne pri 20 km / h. Jeho kryt je vyrobený z pevného hliníka, viditeľný rám je z nehrdzavejúcej ocele a svetlo z integrovaných LED diód je vyžarované cez priehľadný Galsov kryt. Samočinný odvzdušňovací ventil na spodnej strane zabraňuje hromadeniu kondenzovanej vody. Potrebné plastové inštalačné puzdro je súčasťou dodávky. – Priame pripojenie na 230 V. – Distribúcia svetla: symetrická – Uhol lúča: 38 ° – Možno ho po inštalácii otočiť aj vďaka integrovanej nastavovacej skrutke (max. 20 °) – Odolnosť proti nárazu: IK08

Lacný produkt EVN Pentola zapustené oceľ 13,5 x 13,5 3 000 K od značky s dobrým menom EVN nájdete tu teraz práve za dobrú cenu! Práve možno objednať len za 290 EUR.