EVN P-LED zapustené podlahové z ušľachtilej ocele

Zľavový produkt EVN P-LED zapustené podlahové z ušľachtilej ocele od kvalitnej spoločnosti EVN je k dispozícii teraz v ponuke za najnižšiu cenu! Aktuálne v akcii za 74,90 EUR. EAN: 4037293652155
EVN P-LED zapustené podlahové z ušľachtilej ocele
Značka: EVN
74,90 EURDostupnosť: nie je skladom 149,90 EUR Zľava -50%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

LED svietidlo do zeme P-LED vyrobené z nehrdzavejúcej ocele – zaťažiteľné do 1 000 kg Toto zapustené podlahové svetlo je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Je vyrobený z robustnej, odolnej konštrukcie z nehrdzavejúcej ocele V4A a je chránený proti všetkým poveternostným podmienkam v súlade s triedou ochrany IP65 (prachotesný a vodotesný). S maximálnou nosnosťou 1 000 kg je možné s ním prejsť aj maximálnou rýchlosťou 20 km / h. P-LED je ideálne riešenie na orientačné osvetlenie pozemných komunikácií a príjazdových ciest do garáží v súkromnom alebo komerčnom sektore. Súčasťou dodávky je aj hliníková inštalačná objímka, ktorú je možné voliteľne použiť na inštaláciu. Hĺbka zabudovania zostáva pri použití inštalačnej objímky nezmenená, zmení sa iba priemer inštalácie od 5,5 cm do 5,9 cm. – pre priame pripojenie na 230 V; s 1 m pripojovacím káblom H05RN-F 3 x 0,75 mm² s voľnými koncami drôtov – S krytom zo štruktúrovaného ochranného skla – Distribúcia svetla: symetrická, široká distribúcia (60 °)
Zaujímavý kus EVN P-LED zapustené podlahové z ušľachtilej ocele dá sa zaobstarať ľahko tu na stránkach v sekcii vonkajsie zapustené svetlá! Pripravili sme obľúbené kúsky z našej kategórie za výhodnú cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke tiež ďalšie produkty od značky EVN. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.