EVN LFA vonkajšie svetlo Ag zástrčka 3 000K 15W

LED vonkajšie reflektor LFA, široký uhol lúča, otočný, so zástrčkou LED vonkajšie bodové svetlo LFA je ideálne na osvetlenie veľkých plôch.... viac informácií »
EVN LFA vonkajšie svetlo Ag zástrčka 3 000K 15W
Značka: EVN
90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED vonkajšie reflektor LFA, široký uhol lúča, otočný, so zástrčkou LED vonkajšie bodové svetlo LFA je ideálne na osvetlenie veľkých plôch....

LED vonkajšie reflektor LFA, široký uhol lúča, otočný, so zástrčkou LED vonkajšie bodové svetlo LFA je ideálne na osvetlenie veľkých plôch. Konštrukcia z práškovo lakovaného hliníka a číreho skla je navrhnutá tak, aby bola odolná (IP65, IK07), takže ju možno použiť vo vlhkom prostredí aj vonku. LFA je možné namontovať na stenu, strop, na podstavce a na podlahu. – 1,5 m pripojovací kábel s bezpečnostnou zástrčkou pre pripojenie 230 V. – vrátane predradníka – Teplota okolia počas prevádzky: – 20 až + 50 ° C – Rozsah otáčania: 240 °
Lacný kus EVN LFA vonkajšie svetlo Ag ide nakúpiť ešte tu u nás v známej rubrike svetlomety! Preskúmajte parádne produkty z tejto známej kategórie v akcii.

Žiadaný kus EVN LFA vonkajšie svetlo Ag zástrčka 3 000K 15W od populárneho výrobcu EVN je možné kúpiť aktuálne v našej ponuke skutočne výhodne! Teraz v akcii 90 EUR.