Eve Aqua Smart Home ovládanie zavlažovania

Eve Aqua - Zavlažovanie vonkajšej plochy ovládané aplikáciou Pohodlné ovládanie Eve Aqua premieňa vodovodný kohútik na moderný zavlažovací... viac informácií »
Eve Aqua Smart Home ovládanie zavlažovania
Značka: Eve
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Eve Aqua - Zavlažovanie vonkajšej plochy ovládané aplikáciou Pohodlné ovládanie Eve Aqua premieňa vodovodný kohútik na moderný zavlažovací...

Eve Aqua – Zavlažovanie vonkajšej plochy ovládané aplikáciou Pohodlné ovládanie Eve Aqua premieňa vodovodný kohútik na moderný zavlažovací systém. Eve Aqua jednoducho inštaluje medzi kohútik a hadicu a reguluje prívod vody podľa vopred stanovených harmonogramov. Aqua komunikuje s iPhone alebo iPad cez Bluetooth. Jednotlivé časy zavlažovania je možné naprogramovať v bezplatnej aplikácii Eve. Po úspešnom nastavení už nie je potrebné sa pripájať k iPhonu, časy na polievanie bežia automaticky. Eve Aqua má tiež tlačidlo priamo na prístroji na ručné ovládanie. Dokumentácia spotreby vody, ktorú si môžete kedykoľvek pozrieť v aplikácii, je veľmi praktická. Zalievať je možné aj hlasovým príkazom od Siri. Diaľkové ovládanie systému a používanie scén je však možné iba vtedy, ak je Eve Aqua integrovaná do existujúceho Apple HomeKit a je zaručené použitie HomePod alebo Apple TV. Vlastnosti / kompatibilita: – ovládateľné pomocou aplikácie Eve alebo domácej aplikácie Apple HomeKit s aktuálnou verziou iOS – Pre automatizáciu a vzdialený prístup je potrebný Apple TV alebo iPad nakonfigurovaný ako riadiace centrum s najnovšou verziou iOS Technické špecifikácie: – Závit: 26,5 mm – Tlak: min. 1 bar / max. 5 bar – Rádiové spojenie: Bluetooth Low Energy – odolný voči vode (IPX4) a UV odolný Poznámka: Kompatibilné iba so zariadeniami Apple, s Android sa nedá použiť
Veľa podarený produkt Eve Aqua Smart Home môžete získať bez problémov na našich stránkach zaradený v kategórii príslušenstvo k smart osvetleniu. Pripravili sme parádne produkty zo spomínanej kategórie za internetové ceny! To ale nie je všetko, náš sortiment je široký! U nás v ponuke nájdete viac osvedčeného tovaru od značky Eve. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný produkt Eve Aqua Smart Home ovládanie zavlažovania od známej spoločnosti Eve jednoducho môžete zaobstarať tady vo výpredajové akciu. V súčasnosti za cenu 100 EUR.