Escale Blade nástenné LED ružové matné, Ø 24 cm

V matnej ruži - nástenné LED svetlo Blade s nepriamym svetlom Nástenné svietidlo Blade od výrobcu Escale obohacuje moderné interiérové oblasti ako... viac informácií »
Escale Blade nástenné LED ružové matné
Značka: Escale
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
V matnej ruži - nástenné LED svetlo Blade s nepriamym svetlom Nástenné svietidlo Blade od výrobcu Escale obohacuje moderné interiérové oblasti ako...

V matnej ruži – nástenné LED svetlo Blade s nepriamym svetlom Nástenné svietidlo Blade od výrobcu Escale obohacuje moderné interiérové oblasti ako príjemný zdroj svetla. To sa dosiahne usporiadaním LED diód na zadnej strane, čo vedie k nepriamemu vyžarovaniu svetla. Celú prednú časť pokrýva kruhový disk vyrobený z hliníka s eloxovaným povrchom v matnej ružici. Teplé biele svetlo preniká von iba z malej vzdialenosti od steny a vytvára difúznu korónu v časti steny okolo svietidla. – Externý triak stmievateľný – možné alternatívne pripojenie pomocou kábla (pozri príslušenstvo) – Možno použiť aj ako stropné svietidlo
Tento veľmi obľúbený výrobok Escale Blade nástenné LED máte možnosť získať taktiež u nás zaradený v sekcii nástenné svietidlá. Získajte ešte ďalšie výrobky v spomínanej sekcii za najnižšiu cenu! Možno hľadáte niečo iné, máme toho viac! Mrknite tiež na viac kúskov značky Escale. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento výnimočný produkt Escale Blade nástenné LED ružové matné, Ø 24 cm od spoločnosti s úžasnou reputáciou Escale je možné nakúpiť na našich stránkach za parádnu cenu. Práve teraz za skvelú cenu 299,90 EUR.