ERCO spojka pre prívodné koľajnice priama čierna

Spojka bez vzdialenosti pre prípojnice ERCO Táto spojka s plastovým puzdrom slúži ako priame spojenie dvoch prípojníc na ich spojenie bez rozstupu.... viac informácií »
ERCO spojka pre prívodné koľajnice priama čierna
Značka: ERCO
15 EUR
Overiť dostupnosť »
Spojka bez vzdialenosti pre prípojnice ERCO Táto spojka s plastovým puzdrom slúži ako priame spojenie dvoch prípojníc na ich spojenie bez rozstupu....

Spojka bez vzdialenosti pre prípojnice ERCO Táto spojka s plastovým puzdrom slúži ako priame spojenie dvoch prípojníc na ich spojenie bez rozstupu. Vyžaduje dodatočný montážny diel (pozri príslušenstvo).
Veľmi jedinečný produkt ERCO spojka pre prívodné koľajnice priama čierna ide kúpiť ešte tu a teraz na našom webe v známej kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Vyhľadajte si podobné produkty z tejto známej rubriky v bezva akcii. Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalší preverený tovar značky ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov ERCO pre svojich zákazníkov dodáva prémiové výrobky.

V zľave produkt ERCO spojka pre prívodné koľajnice priama čierna s pečaťou kvality značky ERCO nájdete online za skvelú cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 15 EUR.