ERCO spojka pre prívodné koľajnice priama biela

Spojka bez vzdialenosti pre prípojnice ERCO Táto spojka s plastovým puzdrom slúži ako priame spojenie dvoch prípojníc na ich spojenie bez rozstupu.... viac informácií »
ERCO spojka pre prívodné koľajnice priama biela
Značka: ERCO
15 EUR
Overiť dostupnosť »
Spojka bez vzdialenosti pre prípojnice ERCO Táto spojka s plastovým puzdrom slúži ako priame spojenie dvoch prípojníc na ich spojenie bez rozstupu....

Spojka bez vzdialenosti pre prípojnice ERCO Táto spojka s plastovým puzdrom slúži ako priame spojenie dvoch prípojníc na ich spojenie bez rozstupu. Vyžaduje dodatočný montážny diel (pozri príslušenstvo).
Veľmi jedinečný tovar ERCO spojka pre prívodné koľajnice priama biela môžete nakúpiť ľahko tu na stránkach umiestnený v sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Pripravili sme akčné výrobky vo spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca ERCO môže ponúknuť prémiový tovar. Presvedčte sa sami! U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke tiež viac produktov od výrobcu ERCO. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt ERCO spojka pre prívodné koľajnice priama biela od kvalitnej spoločnosti ERCO je možné zaobstarať v našej ponuke za parádnu cenu! Cena už od 15 EUR.