ERCO Parscan 230V Casambi 6 W spot 930 čierna

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 6 W LED, bodové rozloženie svetla (16°). Reflektor LED Parscan od... viac informácií »
ERCO Parscan 230V Casambi 6 W spot 930 čierna
Značka: ERCO
690 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 6 W LED, bodové rozloženie svetla (16°). Reflektor LED Parscan od...

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate – 6 W LED, bodové rozloženie svetla (16°). Reflektor LED Parscan od spoločnosti ERCO nielenže poskytuje vysokokvalitné prezentačné osvetlenie podľa potrieb na vystavovanie produktov a exponátov, ale vďaka ovládaciemu zariadeniu Casambi ho možno aj inteligentne ovládať cez Bluetooth pomocou aplikácie Casambi. Valcová hlava svietidla vyrobená z liateho hliníka je vybavená vysokovýkonnými LED diódami, ktorých svetlo je vyžarované ako úzky kužeľ (bod 16°) cez pokročilú šošovku Spherolit a kolimátorovú optiku z optického polyméru. Výložník, ktorý je tiež vyrobený z hliníkového odliatku, umožňuje otáčanie o 90° a je tiež pripojený k adaptéru koľajnice (plast), takže sa dá otáčať o 360°. – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 8,6 W – s riadiacim zariadením ERCO Casambi – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi Tento dizajnový tovar ERCO Parscan 230V Casambi 6 W máte možnosť zohnať bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Pozrite sa na ešte podobné produkty z tejto známej kategórie vo výhodnej akcii. Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa ERCO. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca ERCO dlhodobo poskytuje kvalitné výrobky. Však to vidíte sami.

Úplne unikátny tovar ERCO Parscan 230V Casambi 6 W spot 930 čierna od spoločnosti so skvelým menom ERCO ľahko nájdete aktuálne v našej ponuke za dobrú cenu! Produkt kúpite teraz u nás za 690 EUR.