ERCO Parscan 230V Casambi 6 W flood 940 biela

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 6 W LED, distribúcia svetla Flood (28°) Na plošné a... viac informácií »
ERCO Parscan 230V Casambi 6 W flood 940 biela
Značka: ERCO
690 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 6 W LED, distribúcia svetla Flood (28°) Na plošné a...

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate – 6 W LED, distribúcia svetla Flood (28°) Na plošné a prezentačné osvetlenie predajných priestorov, výstavných, obchodných a konferenčných miestností je reflektor Parscan od spoločnosti ERCO vysokokvalitnou, univerzálnou a modernou voľbou. Vyžaruje svetlo inštalovaných vysokovýkonných LED diód cez šošovku Spherolit a kolimátorovú optiku z optického polyméru ako stredne široký kužeľ (záplava 28°). Hlava svietidla a konzola sú vyrobené z hliníkového odliatku, adaptér na koľajnice je vyrobený z plastu. Vďaka možnosti otáčania o 360° a otáčania o 90° možno svetlo nasmerovať do požadovanej oblasti. Prostredníctvom Bluetooth možno zariadenie Parscan pripojiť k tabletu/smartfónu a ovládať ho pomocou aplikácie Casambi. – S adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 8,6 W – s riadiacim zariadením ERCO Casambi – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi
Veľmi obľúbený tovar ERCO Parscan 230V Casambi 6 W môžete nájsť teraz tu na stránkach zaradený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Mrknite na obľúbené kúsky z tejto populárnej sekcie ľahko online.

Dizajnový kus ERCO Parscan 230V Casambi 6 W flood 940 biela od značky so zárukou kvality ERCO zoženiete v našej aktuálnej ponuke za skvelú cenu. Ponuka už od 690 EUR.