ERCO Parscan 230V Casambi 12W spot 940 biela

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 12 W LED, bodové rozloženie svetla (15°). Reflektor LED Parscan... viac informácií »
ERCO Parscan 230V Casambi 12W spot 940 biela
Značka: ERCO
750 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 12 W LED, bodové rozloženie svetla (15°). Reflektor LED Parscan...

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate – 12 W LED, bodové rozloženie svetla (15°). Reflektor LED Parscan od spoločnosti ERCO je ideálnym zariadením pre 230V trať na dosiahnutie efektívneho a situácii primeraného prezentačného osvetlenia pre expozície a výstavy tovaru. Okrem toho ovládacie zariadenie Casambi umožňuje prepojenie so smartfónom/tabletom na inteligentné ovládanie zariadenia Parscan pomocou aplikácie Casambi. Valcová hlava svietidla vyrobená z liateho hliníka je vybavená vysokovýkonnými LED diódami, ktorých svetlo je vyžarované ako úzky kužeľ (bod 15°) cez pokročilú šošovku Spherolit a kolimátorovú optiku z optického polyméru. Výložník, ktorý je tiež vyrobený z hliníkového odliatku, umožňuje otáčanie o 90° a je tiež pripojený k adaptéru koľajnice (plast), takže sa dá otáčať o 360°. – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15 W – s riadiacim zariadením ERCO Casambi – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi
Obľúbený výrobok ERCO Parscan 230V Casambi 12W môžete získať pohodlne na stránkach umiestnený v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Teraz nájdete podobné výrobky z našej rubriky vo výhodnej akcii! Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký. U nás totiž nájdete ďalšie kvalitné produkty od výrobcu ERCO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Populárna značka ERCO vám môže ponúknuť vysoko kvalitné výrobky A to ešte nie je všetko!

Vynikajúci produkt ERCO Parscan 230V Casambi 12W spot 940 biela od výrobcu so skvelou povesťou ERCO zaobstaráte tady teraz skutočne lacno. Cena od 750 EUR.