ERCO Parscan 230V Casambi 12 W flood 930 čierna

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 12 W LED, distribúcia svetla Flood (29°) Parscan je koľajnicový... viac informácií »
ERCO Parscan 230V Casambi 12 W flood 930 čierna
Značka: ERCO
750 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 12 W LED, distribúcia svetla Flood (29°) Parscan je koľajnicový...

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate – 12 W LED, distribúcia svetla Flood (29°) Parscan je koľajnicový reflektor od spoločnosti ERCO so stredne širokým svetelným kužeľom (záplava 29°), ktorý poskytuje plošné a prezentačné osvetlenie podľa potreby pre maloobchodné priestory, výstavné, obchodné a konferenčné miestnosti. Šošovka Spherolit a kolimátorová optika z optického polyméru zabezpečujú vlastnosti distribúcie svetla inštalovaných vysokovýkonných LED. Hlava svietidla a konzola sú vyrobené z hliníkového odliatku, adaptér na koľajnice je vyrobený z plastu. Vďaka možnosti otáčania o 360° a otáčania o 90° možno svetlo nasmerovať do požadovanej oblasti. Prostredníctvom Bluetooth možno zariadenie Parscan pripojiť k tabletu/smartfónu a ovládať ho pomocou aplikácie Casambi. – S adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15 W – s riadiacim zariadením ERCO Casambi – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania pomocou iných produktov s podporou Casambi
Super výrobok ERCO Parscan 230V Casambi 12 W flood 930 čierna ide zohnať bez problémov u nás v známej kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Teraz si môžete kúpiť iné výrobky z tejto známej sekcie za úplne najnižšiu cenu! Predný výrobca ERCO svojim zákazníkom dodáva vysoko kvalitné výrobky. Prichystali sme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné produkty od výrobcu ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny produkt ERCO Parscan 230V Casambi 12 W flood 930 čierna od značky so skvelou reputáciou ERCO jednoducho môžete zaobstarať na našich stránkach za dobrú cenu! Momentálne k dispozícii za 750 EUR.