ERCO Parscan 230V bodové wallwash 930 čierna

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje - 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash Reflektor Parscan od spoločnosti ERCO s... viac informácií »
ERCO Parscan 230V bodové wallwash 930 čierna
Značka: ERCO
740 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje - 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash Reflektor Parscan od spoločnosti ERCO s...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje – 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash Reflektor Parscan od spoločnosti ERCO s výkonnými vysokovýkonnými LED diódami, namontovaný na 230V koľajnici, poskytuje vysokokvalitné, flexibilné osvetlenie interiéru na osvetlenie predajných, prezentačných a výstavných priestorov rozptýleným, širokospektrálnym svetlom podľa situácie alebo na dosiahnutie efektívneho všeobecného osvetlenia. Okrúhla hlava svietidla s plastovým krytom a jednostranná montážna konzola s vnútorným vedením káblov majú kryty z práškovo lakovaného liateho hliníka. Držiak je pripevnený k adaptéru na koľajnice (plast) tak, aby sa dal otáčať o 360° a aby sa hlava mohla otáčať o 90°. Charakteristika svetelného výkonu sa dosahuje pomocou šošovky Spherolit a kolimátorovej optiky z optického polyméru. – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15 W
V zľave tento kus nájdete teraz tu na našich stránkach v populárnej sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Teraz si môžete zaobstarať ešte iné produkty z tejto populárnej kategórie za skvelú cenu!

V zľave kus ERCO Parscan 230V bodové wallwash 930 čierna od našej známej značky ERCO ľahko môžete získať v súčasnosti stále výhodne. Ponuka už od 740 EUR.