ERCO Parscan 230V bodové 6 W svetlo 940 biela

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate - 6 W LED, bodové rozloženie svetla (16°) Reflektor LED Parscan od spoločnosti ERCO s... viac informácií »
ERCO Parscan 230V bodové 6 W svetlo 940 biela
Značka: ERCO
630 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate - 6 W LED, bodové rozloženie svetla (16°) Reflektor LED Parscan od spoločnosti ERCO s...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate – 6 W LED, bodové rozloženie svetla (16°) Reflektor LED Parscan od spoločnosti ERCO s valcovou hlavou svietidla a neutrálnou farebnou schémou je vďaka svojej nastaviteľnosti a flexibilite koľajnicového systému mimoriadne všestrannou voľbou na osvetlenie interiéru. Parscan vyžaruje svetlo integrovaných vysokovýkonných LED v úzkom uhle (bod 16°), takže možno dosiahnuť svetelný akcent alebo cielenú prezentáciu predajných plôch alebo exponátov. Na tento účel je reflektor vyrobený z liateho hliníka vybavený šošovkou Spherolit a kolimátorovou optikou z optického polyméru. Káble sú vedené vnútorne cez držiak, ktorý umožňuje otáčanie hlavy o 90° a otáčanie o 360° na adaptéri z plastu. – S adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojené zaťaženie: 9,3 W Žiadaný produkt ERCO Parscan 230V bodové 6 W svetlo 940 biela možno kúpiť ľahko tu na našom webe v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Pozrite sa na akčné produkty z tejto sekcie za výhodnú cenu! Výrobca ERCO dodáva svojim zákazníkom skvelé výrobky. Presvedčte sa sami! To ale nie je všetko, máme toho viac. Preskúmajte u nás ďalšie kvalitné produkty od výrobcu ERCO. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento lacný tovar ERCO Parscan 230V bodové 6 W svetlo 940 biela od nášho popredného výrobcu ERCO máte možnosť zaobstarať v našej aktuálnej ponuke za extra cenu. Výhodne za 630 EUR.