ERCO Parscan 230V bodové 12 W svetlo 930 biela

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate - 12 W LED, bodové rozloženie svetla (15°) Reflektor Parscan od spoločnosti ERCO s... viac informácií »
ERCO Parscan 230V bodové 12 W svetlo 930 biela
Značka: ERCO
690 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate - 12 W LED, bodové rozloženie svetla (15°) Reflektor Parscan od spoločnosti ERCO s...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate – 12 W LED, bodové rozloženie svetla (15°) Reflektor Parscan od spoločnosti ERCO s výkonnými vysokovýkonnými LED diódami poskytuje vysokokvalitné a flexibilné osvetlenie interiéru, ak je namontovaný na 230V trati. Úzky svetelný lúč (15° spot) cielene osvetľuje predajné, prezentačné a výstavné plochy, ako aj jednotlivé objekty, napríklad nástenné maľby atď. Okrúhla hlava svietidla s plastovým krytom a jednostranná montážna konzola s vnútorným vedením káblov majú kryty z práškovo lakovaného liateho hliníka. Držiak je pripevnený k adaptéru na koľajnice (plast) tak, aby sa dal otáčať o 360° a aby sa hlava mohla otáčať o 90°. Charakteristika svetelného výkonu sa dosahuje pomocou šošovky Spherolit a kolimátorovej optiky z optického polyméru. – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15 W Výnimočný produkt ERCO Parscan 230V bodové 12 W svetlo 930 biela môžete nájsť okrem iného tu na webe v známej rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Teraz si môžete vybrať nové produkty v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu! Známy výrobca ERCO vám ponúka prvotriedny sortiment.

Vysoko kvalitný kus ERCO Parscan 230V bodové 12 W svetlo 930 biela od dodávateľa kvalitných produktov ERCO ide zohnať u nás za outletovú cenu! Akčné ceny už od 690 EUR.