ERCO Logotec 230V bodové 12 W svetlo 930 čierna

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľajnice - 12 W LED, distribúcia svetla Spot (15°) LED reflektor Logotec od spoločnosti... viac informácií »
ERCO Logotec 230V bodové 12 W svetlo 930 čierna
Značka: ERCO
540 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľajnice - 12 W LED, distribúcia svetla Spot (15°) LED reflektor Logotec od spoločnosti...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľajnice – 12 W LED, distribúcia svetla Spot (15°) LED reflektor Logotec od spoločnosti ERCO možno použiť na všestranné a cielené osvetlenie interiéru – napríklad na vystavenie tovaru alebo nástenných obrazov. Štvorcová hlava svietidla pozostáva z práškovo lakovaného liateho hliníkového krytu s plastovým krytom. Vyžaruje svetlo integrovaných vysokovýkonných LED diód cez kolimátorovú optiku so šošovkou Spherolit pod úzkym uhlom. Montáž na držiak z hliníkového odliatku, ktorý sa dá obojstranne posúvať, umožňuje otáčanie v rozsahu od 0° do 90°; okrem toho sa držiak dá otáčať o 360° na koľajnicovom adaptéri (plast). – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15 W Tento veľmi žiadaný výrobok ERCO Logotec 230V bodové máte možnosť získať bez ťažkostí tu na stránkach zaradený v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Pripravili sme akčné produkty v spomínanej kategórii v zľave! Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho viac! Pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty od výrobcu ERCO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často hľadaný kus ERCO Logotec 230V bodové 12 W svetlo 930 čierna od známej spoločnosti ERCO máte možnosť kúpiť si ešte dnes vo výhodnej akcii. Práve teraz za 540 EUR.