ERCO konektor T pre Minirail koľajnice, čierna

ERCO T-konektor pre prípojnice Minirail Tento konektor s plastovým krytom umožňuje spojenie troch koľajníc Minirail od spoločnosti ERCO s medzikusom 8... viac informácií »
ERCO konektor T pre Minirail koľajnice
Značka: ERCO
35 EUR
Overiť dostupnosť »
ERCO T-konektor pre prípojnice Minirail Tento konektor s plastovým krytom umožňuje spojenie troch koľajníc Minirail od spoločnosti ERCO s medzikusom 8...

ERCO T-konektor pre prípojnice Minirail Tento konektor s plastovým krytom umožňuje spojenie troch koľajníc Minirail od spoločnosti ERCO s medzikusom 8 cm v priamom a 5,1 cm v pravouhlom smere. Možný prívod, priechodné vedenie.
Tento najpredávanejší produkt ERCO konektor T pre Minirail koľajnice, je k dostaniu pohodlne na našom webe v populárnej rubrike koľajnicové svetelné systémy! Teraz nájdete parádne produkty zo spomínanej rubriky na pár kliknutí. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu ERCO. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto značka ERCO pre vás pripravuje prvotriedny tovar. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.

Tento veľmi žiadaný kus ERCO konektor T pre Minirail koľajnice, čierna od dodávateľa tovaru ERCO možno zohnať tu teraz práve za super cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 35 EUR.