ERCO Jilly 230V BT oval wide 830 biela/striebro

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V - 15 W LED, oválne široké rozloženie svetla (83° /... viac informácií »
ERCO Jilly 230V BT oval wide 830 biela/striebro
Značka: ERCO
750 EUR
Overiť dostupnosť »
Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V - 15 W LED, oválne široké rozloženie svetla (83° /...

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V – 15 W LED, oválne široké rozloženie svetla (83° / 61°) Svietidlo Jilly LED je flexibilnou voľbou na osvetlenie pracovných miest v kancelárii. Špecifický systém šošoviek z optického polyméru a antireflexná žalúzia zabezpečujú nielen dobrú kontrolu oslnenia, ale aj široké oválne rozloženie svetla. V kombinácii s adaptérom na koľajnice, ktorý sa dá otáčať o 360°, tak možno svetlo ideálne nastaviť napríklad pre dvojité pracovisko umiestnené pozdĺžne alebo priečne na koľajnice. Ďalšiu flexibilitu ponúka možnosť stmievania; Jilly je preto kompatibilný s rozhraním Bluetooth a možno ho ovládať pomocou aplikácie Casambi na tablete/smartfóne. – Žalúzia proti oslneniu: plastová, hliníková, strieborná, vysoko zrkadlová – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 18 W - s riadiacim zariadením ERCO Casambi - Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth - Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) - Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi Veľa predávaný produkt ERCO Jilly 230V BT oval wide 830 biela/striebro dá sa zaobstarať teraz tu na našom webe zaradený v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Pripravili sme pre vás ešte ostatné kusy z tejto známej sekcie za najlepšie ceny! Výrobca ERCO dodáva pre svojich zákazníkov prémiový sortiment Urobte si radosť. Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je ale široký! Máme v ponuke viac vybraných výrobkov od výrobcu ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave tento kus ERCO Jilly 230V BT oval wide 830 biela/striebro s osvedčenou značkou ERCO je k dispozícii momentálne až neuveriteľne lacno. Na zohnanie práve v akcii za 750 EUR.