ERCO Jilly 230V BT extra wide 830 čierna/striebro

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, mimoriadne široká distribúcia svetla... viac informácií »
ERCO Jilly 230V BT extra wide 830 čierna/striebro
Značka: ERCO
750 EUR
Overiť dostupnosť »
Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, mimoriadne široká distribúcia svetla...

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové koľaje 230 V – 15 W LED, mimoriadne široká distribúcia svetla (82°) Jilly poskytuje efektívne osvetlenie úloh v kancelárii s mimoriadne širokým svetelným kužeľom a dobrou kontrolou oslnenia vďaka špeciálnemu systému šošoviek z optického polyméru a antireflexnej žalúzii. Vďaka svojej konštrukcii ako koľajnicové svietidlo je možné flexibilné umiestnenie podľa požiadaviek; koľajnicový adaptér umožňuje otáčanie o 360°. Svietidlo Jilly je pripojené k smartfónu/tabletu cez Bluetooth, aby ste ho mohli ovládať – individuálne alebo skupinovo – pomocou aplikácie Casambi. – Žalúzia proti oslneniu: plastová, hliníková, strieborná, vysoko zrkadlová – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 18 W - s riadiacim zariadením ERCO Casambi - Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth - Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) - Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi
Úplne unikátny tovar ERCO Jilly 230V BT extra wide môžete nakúpiť ešte tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Vyberte si úplne nové produkty z tejto populárnej sekcie za výhodné peniaze! Významná značka ERCO dodáva pre svojich zákazníkov vysoko kvalitné produkty. Presvedčte sa! Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však tiež viac tovaru od výrobcu ERCO. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Žiadaný tovar ERCO Jilly 230V BT extra wide 830 čierna/striebro od nášho výrobcu ERCO k dostaniu tady vo výhodnej akcii! Ponuka od 750 EUR.