ERCO Jilly 230V BT 15W oval wide 840 čierna/čierna

Veľmi žiadaný kus ERCO Jilly 230V BT zoženiete bez problémov tu u nás zaradený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Mrknite na... viac informácií »
ERCO Jilly 230V BT 15W oval wide 840 čierna/čierna
Značka: ERCO
730 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi žiadaný kus ERCO Jilly 230V BT zoženiete bez problémov tu u nás zaradený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Mrknite na...

Veľmi žiadaný kus ERCO Jilly 230V BT zoženiete bez problémov tu u nás zaradený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Mrknite na ešte ďalšie produkty zo spomínanej rubriky za skvelú cenu!
Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V – 15 W LED, oválne široké rozloženie svetla (83° / 62°) Svietidlo Jilly LED je flexibilnou voľbou na osvetlenie pracovných miest v kancelárii. Špecifický systém šošoviek z optického polyméru a antireflexná žalúzia zabezpečujú nielen dobrú kontrolu oslnenia, ale aj široké oválne rozloženie svetla. V kombinácii s adaptérom na koľajnice, ktorý sa dá otáčať o 360°, tak možno svetlo ideálne nastaviť napríklad pre dvojité pracovisko umiestnené pozdĺžne alebo priečne na koľajnice. Ďalšiu flexibilitu ponúka možnosť stmievania; Jilly je preto kompatibilný s rozhraním Bluetooth a možno ho ovládať pomocou aplikácie Casambi na tablete/smartfóne. – Žalúzia proti oslneniu: plastová, natretá na čierno – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 18 W - s riadiacim zariadením ERCO Casambi - Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth - Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) - Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi

Tento zľavnený tovar ERCO Jilly 230V BT 15W oval wide 840 čierna/čierna od značky ERCO k dostaniu aktuálne za skvelú cenu. Produkt momentálne predávame za 730 EUR.