ERCO Jilly 230V 15 W extra wide 840 biela/striebro

Žaluziové svietidlo LED Jilly od spoločnosti ERCO pre 3-okruhový rozvod 230 V - 15 W LED, s otočným stmievačom, mimoriadne široká distribúcia svetla... viac informácií »
ERCO Jilly 230V 15 W extra wide 840 biela/striebro
Značka: ERCO
670 EUR
Overiť dostupnosť »
Žaluziové svietidlo LED Jilly od spoločnosti ERCO pre 3-okruhový rozvod 230 V - 15 W LED, s otočným stmievačom, mimoriadne široká distribúcia svetla...

Žaluziové svietidlo LED Jilly od spoločnosti ERCO pre 3-okruhový rozvod 230 V – 15 W LED, s otočným stmievačom, mimoriadne široká distribúcia svetla (82°) Vďaka možnosti stmievania priamo na jednotke alebo externe, mimoriadne širokému rozloženiu svetla a dobrej kontrole oslnenia je koľajnicové svietidlo Jilly všestrannou možnosťou priameho osvetlenia úloh v kancelárii. Špeciálny systém šošoviek z optického polyméru a antireflexná žalúzia zabezpečujú charakteristický svetelný výkon. Montáž pomocou adaptéra (otočného o 360°) do 230V koľajnice umožňuje premiestňovanie podľa potreby. Priamo na svietidle je otočný ovládač na nastavenie svetelného výkonu a je možné použiť aj externé stmievače. – Žalúzia proti oslneniu: plastová, hliníková, strieborná, vysoko zrkadlová – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 19 W - so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO - možnosť stmievania pomocou otočného ovládača na svietidle alebo externých stmievačov (fázové ovládanie) Zaujímavý produkt môžete kúpiť tiež tu u nás v obľúbenej kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Pozrite sa na parádne produkty v spomínanej kategórii za výhodnú cenu! Dodávateľ ERCO pre vás vyrába top tovar.

Unikátny produkt ERCO Jilly 230V 15 W extra wide 840 biela/striebro od značky ERCO máte možnosť kúpiť si v našej ponuke za super cenu. Teraz len za 670 EUR.