ERCO Jilly 230V 15 W extra wide 830 biela/striebro

Veľa podarený výrobok máte možnosť zaobstarať ešte tu na našich stránkach v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Preskúmajte... viac informácií »
ERCO Jilly 230V 15 W extra wide 830 biela/striebro
Značka: ERCO
670 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa podarený výrobok máte možnosť zaobstarať ešte tu na našich stránkach v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Preskúmajte...

Veľa podarený výrobok máte možnosť zaobstarať ešte tu na našich stránkach v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Preskúmajte iné produkty z tejto obľúbenej sekcie za super cenu! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca ERCO pre svojich zákazníkov ponúka vysoko kvalitné produkty. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Žaluziové svietidlo LED Jilly od spoločnosti ERCO pre 3-okruhový rozvod 230 V – 15 W LED, s otočným stmievačom, mimoriadne široká distribúcia svetla (82°) Vďaka možnosti stmievania priamo na jednotke alebo externe, mimoriadne širokému rozloženiu svetla a dobrej kontrole oslnenia je koľajnicové svietidlo Jilly všestrannou možnosťou priameho osvetlenia úloh v kancelárii. Špeciálny systém šošoviek z optického polyméru a antireflexná žalúzia zabezpečujú charakteristický svetelný výkon. Montáž pomocou adaptéra (otočného o 360°) do 230V koľajnice umožňuje premiestňovanie podľa potreby. Priamo na svietidle je otočný ovládač na nastavenie svetelného výkonu a je možné použiť aj externé stmievače. – Žalúzia proti oslneniu: plastová, hliníková, strieborná, vysoko zrkadlová – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 19 W - so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO - možnosť stmievania pomocou otočného ovládača na svietidle alebo externých stmievačov (fázové ovládanie)

Často vyhľadávaný produkt ERCO Jilly 230V 15 W extra wide 830 biela/striebro od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou ERCO ide získať na našich stránkach teraz práve za primerané peniaze! Aktuálne stojí u nás 670 EUR.