ERCO Eclipse S230 Casambi 12,4W wallwash 930 biela

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V - 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Vďaka... viac informácií »
ERCO Eclipse S230 Casambi 12
Značka: ERCO
880 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V - 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Vďaka...

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V – 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Vďaka mimoriadne širokému rozloženiu svetla je reflektor Eclipse LED od spoločnosti ERCO ideálnou voľbou na vybavenie 3-fázovej dráhy, keď je potrebné osvetliť veľké plochy v predajných, obchodných, rekreačných a recepčných priestoroch. Na tento účel je vo valcovej hliníkovej hlave okrem výkonných LED diód nainštalovaná aj špeciálna kolimátorová optika z optického polyméru a šošovka na tmavé svetlo. Flexibilne namontované rameno umožňuje hlavici otáčať sa o 270° a otáčať sa o 360° na koľajnicovom adaptéri. Okrem toho sa Eclipse S dá inteligentne ovládať pomocou aplikácie Casambi v smartfóne/tablete. – s adaptérom pre 3-fázovú koľaj ERCO a 3-fázovú koľaj Hi-trac – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15,9 W – s riadiacim zariadením ERCO a riadiacou jednotkou Casambi Bluetooth – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi
Veľa predávaný produkt ERCO Eclipse S230 Casambi 12,4W wallwash 930 biela máte možnosť kúpiť bez ťažkostí tu na našich stránkach umiestnený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Nájdite si nové výrobky z tejto obľúbenej sekcie za najnižšiu cenu! Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás totiž nájdete ďalšie vybrané kúsky značky ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Kvalitný produkt ERCO Eclipse S230 Casambi 12,4W wallwash 930 biela od poprednej značky ERCO jednoducho môžete zohnať momentálne na webe za úplne najnižšiu cenu. Ponuky už od 880 EUR.