ERCO Eclipse S 48V Casambi 12,4 W flood 940 čierna

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail - 12,4 W LED, rozloženie svetla Flood (32°) LED... viac informácií »
ERCO Eclipse S 48V Casambi 12
Značka: ERCO
710 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail - 12,4 W LED, rozloženie svetla Flood (32°) LED...

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail – 12,4 W LED, rozloženie svetla Flood (32°) LED reflektor Eclipse S od spoločnosti ERCO určený pre 48 V koľajnice Minirail osvetľuje napríklad predajné a výstavné plochy stredne širokým lúčom. Valcová hlava svietidla je vyrobená z liateho hliníka a je vybavená vysokovýkonnými LED diódami, ktorých svetlo sa vyžaruje cez kolimátorovú optiku z optického polyméru a šošovky tmavého svetla. Vďaka možnosti otáčania o 270° a 360° ponúka držiak a adaptér na koľajnice vynikajúcu flexibilitu. Ovláda sa veľmi moderným spôsobom pomocou aplikácie Casambi v smartfóne/tablete; pripojenie sa uskutočňuje cez Bluetooth. – S adaptérom pre koľajnicu ERCO Minirail 48V a bodovú zásuvku Minirail 48V – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 13,9 W – s riadiacim zariadením ERCO a riadiacou jednotkou Casambi Bluetooth – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi
Akčný a v zľave tovar ERCO Eclipse S 48V Casambi 12,4 W flood 940 je k dispozícii taktiež tu na stránkach v rubrike osvetlenie obchodov. Teraz získate skvelé produkty z tejto kateógrie za priaznivú cenu! Značka ERCO má v stálej ponuke prvotriedny tovar Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás taky viac výrobkov značky ERCO. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

V zľave tento tovar ERCO Eclipse S 48V Casambi 12,4 W flood 940 čierna od značky s dlhou históriou ERCO je možné ľahko získať práve teraz za neuveriteľne výhodnú cenu. Ceny už od 710 EUR.