Envolight Terra závesná lampa svetlá borovica 1pl.

Jednosvetelné závesné svietidlo Terra z moreného borovicového dreva Závesné svietidlo Terra sa skladá z čierneho kovového vrchlíka, z ktorého vedie... viac informácií »
Envolight Terra závesná lampa svetlá borovica 1pl.
Značka: Envolight
35 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednosvetelné závesné svietidlo Terra z moreného borovicového dreva Závesné svietidlo Terra sa skladá z čierneho kovového vrchlíka, z ktorého vedie...

Jednosvetelné závesné svietidlo Terra z moreného borovicového dreva Závesné svietidlo Terra sa skladá z čierneho kovového vrchlíka, z ktorého vedie textilný kábel k držiaku svietidla z borovicového dreva. Lampa je veľmi jednoduchá a vďaka borovicovému drevu vnáša do príslušného obytného prostredia krásny prírodný nádych. Napríklad sa výborne hodí ako zdroj svetla nad obývačkou alebo jedálenským stolom, ale dá sa použiť aj v predsieni a slúži aj ako dekoratívny prvok. Svietidlo nemá tienidlo v pravom slova zmysle, takže výhľad na svetelný zdroj nie je obmedzený. Preto sú dekoratívne svetelné zdroje obzvlášť vhodné na osvetlenie závesného svietidla. Okrem toho je možné ľubovoľne vybrať zdroj svetla. Týmto spôsobom sa dajú svetelné podmienky individuálne prispôsobiť nápadom a podmienkam umiestnenia. Svetlo vyžaruje do všetkých smerov. Značka Envolight pri výrobe svojich svietidiel kladie veľký dôraz na udržateľnosť. Použité borovicové drevo pochádza z ekologicky obhospodarovaných oblastí a má certifikát FSC. Výsledkom výroby v Európe sú krátke dopravné trasy, čo má pozitívny vplyv na emisie CO2. Terra sa dodáva v obaloch z recyklovateľných materiálov.
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Envolight Terra závesná lampa svetlá borovica 1pl. získate okrem iného na našom webe v rubrike závesné svietidlá. Teraz získate ďalšie produkty z tejto známej kategórie vo výhodnej akcii! Obľúbený výrobca zákazníkov Envolight ponúka svojim zákazníkom skvelý sortiment

Akčný produkt Envolight Terra závesná lampa svetlá borovica 1pl. od spoľahlivého výrobcu Envolight pohodlne zoženiete v našej ponuke za extra cenu. Teraz v akcii 35 EUR.