lightservice.sk

EMOS GoSmart Digitálny izbový termostat s WiFi P56201

Často hľadaný tovar EMOS GoSmart Digitálny izbový termostat s WiFi P56201 od nášho popredného výrobcu EMOS máte možnosť dostať teraz v ponuke za parádnu cenu! K dispozícii teraz v predaji za 86,36 EUR.
EAN: 8592920117767
EMOS GoSmart Digitálny izbový termostat s WiFi P56201
Overiť dostupnosť »
Značka: EMOS
86,36 EUR

Popis produktu

Digitálny izbový termostat P56201 slúži na automatické riadenie vykurovacích sústav v bytoch, domoch a kanceláriách podľa nastaviteľného časového programu.

S inteligentným časovým rozvrhom si môžete nastaviť teplotu pre konkrétne časy, dni aj miestnosti a vždy sa tak budete cítiť maximálne komfortne.

Kalibrácia termostatom meranej teploty umožní zjednotenie teploty zobrazenej na displeji termostatu s teplotou zobrazovanou na displeji iného zariadenia, na ktoré ste zvyknutí (napr. teplomer alebo meteostanica).

Na základe vašej aktuálnej GPS polohy termostat automaticky zapne vykurovanie či chladenie, aby bola dosiahnutá optimálna teplota v okamihu vášho návratu domov.

Termostat disponuje jednoducho čitateľným displejom s veľkými číslicami s podporou dotykového ovládania. Navyše s podsvieteným displejom termostat môžete ovládať aj v noci.

Vďaka bezdrôtovému prevedeniu si môžete izbovú jednotku jednoducho umiestniť do akejkoľvek miestnosti.

Súčasťou balenia sú dve skrutky a dve hmoždinky nutné na uchytenie termostatu na stenu. Následne stačí prepojiť vodiče podľa schémy zapojenia a dokončiť inštaláciu nasadením displeja termostatu na základňovú časť. Chytrý termostat je napájaný z elektrickej siete AC 230 V.

Potom stačí zariadenie pripojiť k vašej domácej Wi-Fi sieti a spárovať s úplne jazykovo lokalizovanou mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart alebo TUYA, ktorá je dostupná pre Android aj IOS. Vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant môžete využiť aj hlasové ovládanie.

Ďalšie parametre: Rozmery 138 x 88 x 33mm. Vstupné napätie AC 230V. Farba produktu biela. Podpora operačných systémov IOS7 a vyššie, Android 4.0 a vyššie. Kompatibilný s aplikáciami Tuya, EMOS GoSmart, Amazon Alexa, Google Assistant. Meranie teploty 0 °C až 40 °C. Nastaviteľný rozptyl teploty 0,2 °C až 2 °C. Typ nastavenia teploty 6 teplotných zmien denne. Typ termostatu drôtový. Wifi frekvencia 2,4 GHz. . . . . . . . . . .