EMOS Strieborné LED bodové svietidlo 5W s výklopným rámčekom Economy+ Farba svetla: Teplá biela ZD3221

Tento žiadaný tovar EMOS Strieborné LED bodové svietidlo 5W s výklopným rámčekom Economy+ Farba svetla: Teplá biela ZD3221 máte možnosť dostať... viac informácií »
EMOS Strieborné LED bodové svietidlo 5W s výklopným rámčekom Economy+ Farba svetla: Teplá biela ZD3221
Značka: EMOS
8,71 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento žiadaný tovar EMOS Strieborné LED bodové svietidlo 5W s výklopným rámčekom Economy+ Farba svetla: Teplá biela ZD3221 máte možnosť dostať...

Tento žiadaný tovar EMOS Strieborné LED bodové svietidlo 5W s výklopným rámčekom Economy+ Farba svetla: Teplá biela ZD3221 máte možnosť dostať pohodlne tu na webe v obľúbenej sekcii led bodovky (bodové svetlá) do sadrokartónu. Zaobstarajte si iné výrobky v spomínanej rubrike z pohodlia domova! Známy dodávateľ EMOS vám môže ponúknuť kvalitné výrobky. Urobte radosť sami sebe! Náš sortiment je široký, máme aj v ponuke viac produktov od dodávateľa EMOS. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Bodové svietidlo s výkonom 5W a priemerom 8cm je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávané s pružinkami na uchytenie. Do stropu je potrebné urobiť montážny otvor s priemerom 68mm.

Pomocou rámčeka s pružinkami sa svietidlo jednoducho uchytí v sadrokartóne. Vstupné napätie je 230V. Ide o dostupný ale pritom úsporný variant svetla, ktorý je vhodný do stropných podhľadov. Svietidlo je možné nakloniť v až uhle 25°.

LED bodové žiarovky svietia ihneď na plný výkon. Sú veľmi úsporné oproti halogénovým žiarovkám. Nadmerne sa nezahrievajú, v podhľade teda nehrozí požiar. Nevadí im časté zapínanie a vypínanie, napríklad na toalete.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela strieborná. Materiál plast. Rozmery 80 × 25 mm. Svetelný tok 450lm. Vyžarovací uhol 100°. Výkon 5W. Záruka 36 mesiacov. Životnosť 25 000h. Stmievateľnosť NE. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Krytie IP20. teplota chromatickosti 4000K. teplota chromatickosti 3000K. . . . . .

Veľa predávaný kus EMOS Strieborné LED bodové svietidlo 5W s výklopným rámčekom Economy+ Farba svetla: Teplá biela ZD3221 originál od značky EMOS ľahko nájdete tu teraz práve naozaj lacno. Vo skvelej akcii za 8,71 EUR.