EMOS LED žiarivkové svietidlo 30cm 5W s vypínačom ZS2110

LED žiarivkové svietidlá sú kompletné svietidlá s LED diódami a nahrádzajú väčšinou klasické, lineárne žiarivky. Svietidlá dodávame s... viac informácií »
EMOS LED žiarivkové svietidlo 30cm 5W s vypínačom ZS2110
Značka: EMOS
16 EUR
Overiť dostupnosť »
LED žiarivkové svietidlá sú kompletné svietidlá s LED diódami a nahrádzajú väčšinou klasické, lineárne žiarivky. Svietidlá dodávame s...

LED žiarivkové svietidlá sú kompletné svietidlá s LED diódami a nahrádzajú väčšinou klasické, lineárne žiarivky. Svietidlá dodávame s kompletným príslušenstvom ako je napájací kábel, koncovka, klipsne pre uchytenie na stenu a konektor pre prepojenie niekoľkých svietidiel v rade. Svietidlo už obsahuje zabudovaný zdroj, vstupné napätie je teda 230V.

Prívodný kábel do zásuvky je v dĺžke 1,2 m.

Ihneď po zapnutí svieti na plný výkon. Neprehrieva sa. Jednoduchá montáž a zapojenie. Svietidiel možno zapojiť až 5 za seba. Úsporný zdroj svetla. Dlhá životnosť a vysoká svietivosť.

Ďalšie parametre: Materiál plast. Rozmery 300 × 23 × 37 mm. Svetelný tok 500lm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 5W. Životnosť až 25 000h. Energetická trieda G. Farba svetla denná biela. Krytie IP20. Index podania farieb >80 Ra. teplota chromatickosti 4000K. . . . . . . . . . Kvalitný a žiadaný produkt EMOS LED žiarivkové svietidlo 30cm 5W s vypínačom ZS2110 môžete dostať ľahko tu u nás v obľúbenej kategórii kompletné trubicová led svietidlá pre ľahkú montáž. Nájdite si nové výrobky z našej kategórie za super peniaze! Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho viac. Máme v ponuke tiež ďalšie preverené kúsky od značky EMOS. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi EMOS má v stálej ponuke kvalitný tovar.

Tento kvalitný kus EMOS LED žiarivkové svietidlo 30cm 5W s vypínačom ZS2110 od skvelého a známeho výrobcu EMOS je možné ľahko získať bezpečne online trvalo výhodne! Práve teraz len za 16 EUR.
Ďalšie produkty z kategórie Kompletné trubicová LED svietidlá pre ľahkú montáž