EMOS LED žiarivkové svietidlo 120cm 20W s vypínačom ZS2140

LED žiarivkové svietidlá sú kompletné svietidlá s LED diódami a nahrádzajú väčšinou klasické, lineárne žiarivky. Svietidlá dodávame s... viac informácií »
EMOS LED žiarivkové svietidlo 120cm 20W s vypínačom ZS2140
Značka: EMOS
30,12 EUR
Overiť dostupnosť »
LED žiarivkové svietidlá sú kompletné svietidlá s LED diódami a nahrádzajú väčšinou klasické, lineárne žiarivky. Svietidlá dodávame s...

LED žiarivkové svietidlá sú kompletné svietidlá s LED diódami a nahrádzajú väčšinou klasické, lineárne žiarivky. Svietidlá dodávame s kompletným príslušenstvom ako je napájací kábel, koncovka, klipsne pre uchytenie na stenu a konektor pre prepojenie niekoľkých svietidiel v rade. Svietidlo už obsahuje zabudovaný zdroj, vstupné napätie je teda 230V.

Ihneď po zapnutí svieti na plný výkon. Neprehrieva sa. Jednoduchá montáž a zapojenie. Svietidiel možno zapojiť až 5 za seba. Úsporný zdroj svetla. Dlhá životnosť a vysoká svietivosť.

Ďalšie parametre: Materiál hliník (Al) + plast. Rozmery 1 150 × 22 × 30 mm. Svetelný tok 2000lm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 20W. Životnosť až 25 000h. Index podania farieb >80Ra. Energetická trieda G. Farba svetla denná biela. Krytie IP20. Teplota chormatičnosti 4000K. . . . . . . . . .
V zľave tento produkt EMOS LED žiarivkové svietidlo 120cm 20W s vypínačom ZS2140 možno zakúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii kompletné trubicová led svietidlá pre ľahkú montáž. Teraz kúpite ďalšie produkty z našej kategórie za outletovú cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme však aj v ponuke viac produktov značky EMOS. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto výnimočná značka EMOS obohatí vás veľmi kvalitné výrobky. Presvedčte sa.

Kvalitný produkt EMOS LED žiarivkové svietidlo 120cm 20W s vypínačom ZS2140 od spoľahlivého výrobcu EMOS ide zaobstarať dnes za super cenu. V súčasnosti v predaji od 30,12 EUR.
Ďalšie produkty z kategórie Kompletné trubicová LED svietidlá pre ľahkú montáž