EMOS LED vianočný reťaz – guličky 4m vnútorné i vonkajšie, multicolour D5AM01

LED vianočný reťaz multicolour s dĺžkou 4m vhodný do vonkajších i vnútorných priestorov. Vstupné napätie AC 230V. Vhodný pre strom vysoký... viac informácií »
EMOS LED vianočný reťaz - guličky 4m vnútorné i vonkajšie
Značka: EMOS
16,07 EUR
Overiť dostupnosť »
LED vianočný reťaz multicolour s dĺžkou 4m vhodný do vonkajších i vnútorných priestorov. Vstupné napätie AC 230V. Vhodný pre strom vysoký...

LED vianočný reťaz multicolour s dĺžkou 4m vhodný do vonkajších i vnútorných priestorov. Vstupné napätie AC 230V. Vhodný pre strom vysoký 1m.

Ďalšie parametre: Farba svetla multicolour. Krytie IP44. Materiál PVC. Rozmery 4m. Záruka 2 roky. Životnosť 10000h. Počet LED 40. Príkon 3,6W. Napätie AC 230V. Dĺžka kábla 5m. Použitie vnútorné i vonkajšie. LED medzera 10cm. . . . . . . . .
Tento vynikajúci tovar EMOS LED vianočný reťaz – guličky zoženiete jednoducho tu na webe v kategórii vianočné osvetlenie! Teraz si môžete kúpiť úplne nové produkty z tejto obľúbenej kategórie na pár kliknutí! To nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Máme však aj v ponuke ďalšie kúsky od značky EMOS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov EMOS pre vás vyrába skvelý tovar Presvedčte sa.

Tento lacný produkt EMOS LED vianočný reťaz - guličky 4m vnútorné i vonkajšie, multicolour D5AM01 od spoločnosti so skvelým menom EMOS môžete dostať aktuálne za super peniaze. Ponuky už od 16,07 EUR.