lightservice.sk

EMOS Detektor dymu na batériu

Super produkt EMOS Detektor dymu na batériu od značky s tradíciou a dobrou povesťou EMOS získate v našej internetovej ponuke za výhodné peniaze! Teraz za akčnú cenu 7,40 EUR.
EAN: 8592920048634
EMOS Detektor dymu na batériu
Overiť dostupnosť »
Značka: EMOS
7,40 EUR

Popis produktu

Detektor dymu, ktorý rýchlo odhalí hroziace nebezpečenstvo. V prípade zistenia prítomnosti dymu začne detektor hlasno pípať a súčasne sa rozbliká červená LED dióda. Z bezpečnostného hľadiska nemožno alarm stíšiť ani vypnúť. Zostane aktívny do doby, než sa vzduch opäť vyčistí.

Ideálne je detektor nainštalovať do každej miestnosti v dome, avšak musíte sa vyhnúť kuchyni, kúpeľni, či garáži – keďže vodná para, výpary vznikajúce pri varení alebo výfukové plyny môžu spúšťať falošné poplachy. V prípade, že túto možnosť nemáte umiestnite ho aspoň 1 do každého poschodia.

EMOS GS536 vás udrží v bezpečí 10 rokov. Ak v priebehu zabudnete dátum jeho expirácie, pripomenie vám ho štítok na zadnej strane – konkrétne nápis „zariadenie nahradiť.

Hlavnou výhodou tohto detektora dymu je lacný prevádzku. Pri živote udrží detektor dymu EMOS iba jedna alkalická 9V batéria. Na nabíjaciu batériu v tomto prípade zabudnite, pre správne fungovanie detektora má nedostatočné napätie (len 1,2 V). Na potrebu nového zdroja energie vás detektor sám začne upozorňovať 30 dní pred úplným vybitím. Akonáhle mu vyhoviete, máte zase na dlhú dobu pokoj – výmena batérie vás čaká približne 1 × ročne.

Súčasťou balenia je 9V batéria.

Ďalšou výhodou je jednoduchá montáž, detektor možno ľahko nainštalovať na stenu či na strop. Presné konštrukcie nájdete v manuáli. V balení tiež nájdete všetky potrebné príslušenstvo – montážne podložku, hmoždinky aj skrutky.

Ďalšie parametre: Rozmery 90 × 33 mm. Životnosť 10 let. Napájanie 1 × 9 V, súčasťou balenia. Prevádzková teplota 0°C až 40°C. Hlasitosť signalizácia >85 dB vo vzdialenosti 3 m. Prodejný obal 1 ks, krabička. Prevádzková vlhkosť 5 – 95 %. Typ inštalácie montáž na stenu alebo voľne stojace. Typ signalizácia optická aj zvuková. . . . . . . . . . . .