EMOS Biele LED bodové svietidlo 5W s výklopným rámčekom Economy+ Farba svetla: Teplá biela ZD3121

Bodové svietidlo s výkonom 5W je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávané s... viac informácií »
EMOS Biele LED bodové svietidlo 5W s výklopným rámčekom Economy+ Farba svetla: Teplá biela ZD3121
Značka: EMOS
7,40 EUR
Overiť dostupnosť »
Bodové svietidlo s výkonom 5W je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávané s...

Bodové svietidlo s výkonom 5W je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávané s pružinkami na uchytenie. Do stropu je potrebné urobiť montážny otvor o 70mm.

Pomocou rámčeka s pružinkami sa svietidlo jednoducho uchytí v sadrokartóne. Vstupné napätie je 230V. Ide o dostupný ale pritom úsporný variant svetla, ktorý je vhodný do stropných podhľadov. Svietidlo je možné nakloniť v až uhle 20 °.

LED bodové žiarovky svietia ihneď na plný výkon. Sú veľmi úsporné oproti halogénovým žiarovkám. Nadmerne sa nezahrievajú, v podhľade teda nehrozí požiar. Nevadí im časté zapínanie a vypínanie, napríklad na toalete.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela bielá. Materiál plast. Rozmery 90 × 25 mm. Svetelný tok 450lm. Vyžarovací uhol 100°. Výkon 5W. Záruka 36 mesiacov. Životnosť 25 000h. Stmievateľnosť NE. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Krytie IP20. teplota chromatickosti 4000K. teplota chromatickosti 3000K. . . . . . Veľa predávaný tovar možno zakúpiť jednoducho na stránkach v populárnej sekcii led bodovky (bodové svetlá) do sadrokartónu! Teraz si môžete vybrať zľavnené produkty z tejto sekcie za akčnú cenu! Populárny výrobca medzi zákazníkmi EMOS má na sklade veľmi kvalitný tovar. Možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! Máme aj v ponuke ďalšie kúsky značky EMOS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento exkluzívny produkt EMOS Biele LED bodové svietidlo 5W s výklopným rámčekom Economy+ Farba svetla: Teplá biela ZD3121 od spoločnosti s popredným postavením na trhu EMOS nájdete online výhodne. Cenovo vychádza na 7,40 EUR.