EMOS Biele/čierne LED stropní/nástěnné svítidlo s pohybovým čidlom 14W IP54 Farba svetla: Teplá biela ZM3131

Výnimočný a žiadaný produkt EMOS Biele/čierne LED stropní/nástěnné svítidlo môžete nakúpiť okrem iného tu a teraz na našich stránkach v... viac informácií »
EMOS Biele/čierne LED stropní/nástěnné svítidlo s pohybovým čidlom 14W IP54 Farba svetla: Teplá biela ZM3131
Značka: EMOS
36,21 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočný a žiadaný produkt EMOS Biele/čierne LED stropní/nástěnné svítidlo môžete nakúpiť okrem iného tu a teraz na našich stránkach v...

Výnimočný a žiadaný produkt EMOS Biele/čierne LED stropní/nástěnné svítidlo môžete nakúpiť okrem iného tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii led stropné svietidlá! Mrknite na ešte podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Populárna značka v očiach zákazníkov EMOS ponúka svojim zákazníkom top tovar Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú. Naša ponuka je široká, máme však aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od značky EMOS. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

LED stropné/nástenné svietidlo s výkonom 14W možno ľahko uchytiť na stenu či strop. Jednotlivé diódy neoslňujú a v svietidle nejdú vidieť. Sú teda nerozoznateľné od bežného svietidla. Vďaka krytia IP54 svietidlo svoje uplatnenie nájde hlavne vonku. Je zde také pohybové čidlo.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Dlhá životnosť a žiadna údržba z nich robia ekonomicky vhodnú náhradu klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela čierná. Farba tela bielá. Krytie IP54. Materiál plast (PC). Rozmery 215×80mm. Svetelný tok 1000lm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 14W. Životnosť až 25 000h. Energetická trieda E. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Teplota chormatičnosti 3000K. Teplota chormatičnosti 4000K. . . . . .

Tento veľmi obľúbený produkt EMOS Biele/čierne LED stropní/nástěnné svítidlo s pohybovým čidlom 14W IP54 Farba svetla: Teplá biela ZM3131 od dodávateľa so skvelou povesťou EMOS jednoducho získate v našej internetovej ponuke za parádnu cenu! Ponuka už od 36,21 EUR.