EMOS Bezrámčekový LED reflektor 30W

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 30W model je schopný nahradiť až 150W halogénový reflektor pri... viac informácií »
EMOS Bezrámčekový LED reflektor 30W
Značka: EMOS
19,96 EUR
Overiť dostupnosť »
LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 30W model je schopný nahradiť až 150W halogénový reflektor pri...

LED reflektory sú náhradou za koncepčne staršie halogénové reflektory. Tento 30W model je schopný nahradiť až 150W halogénový reflektor pri zachovaní rovnakej svietivosti. Je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru možno ľubovoľne nastaviť jeho polohu vďaka polohovateľnému držiaku, ktorý v sebe má už diery pre uchytenie. Jeden alebo viac reflektorov je možná zapojiť do okruhu s pohybovým PIR čidlom.

Reflektor má matný plastový kryt znižujúce mieru oslnenia a jedinečný dizajn bez veľkého rámčeka.

LED reflektor svieti ihneď po zapnutí na plný výkon. Je osadený výkonnými SMD LED diodami a preto dosahuje vysokej svietivosti. Vďaka hliníkovému šasi sa neprehrieva. Tým je daná dlhá životnosť až 25 000 hodín. Je prachu a vodeodolný. Nie je potrebné meniť halogénová trubice, je teda bezúdržbový. Svieti bielou farbou, ktorá je najviac podobná dennému svetlu.

LED svietidlá sú vhodné na trvalé dennému svietenia maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohol by viesť k strate záruky.

Ďalšie parametre: Farba tela čierná. Krytie IP65. Rozmery 116 × 114 × 70 mm. Svetelný tok 2400lm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 30W. Záruka 36 mesiacov. Životnosť až 25 000h. Index podania farieb > 80 Ra. Energetická trieda F. Farba svetla denná biela. Náhrada za 150W halogen. Vyzařovací úhel 120°. teplota chromatickosti 4000K. . . . . . . Zaujímavý tovar ide nakúpiť ľahko tu na webe zaradený v rubrike vonkajší led reflektory (halogény)! Teraz môžete nájsť akčné produkty z našej sekcie za extra cenu! Obľúbená značka EMOS má prvotriedny produkty. Máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke viac tovaru od značky EMOS. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný produkt EMOS Bezrámčekový LED reflektor 30W od dodávateľa so skvelou povesťou EMOS môžete nájsť v našej aktuálnej ponuke v akcii. Produkt je v súčasnosti v predaji za 19,96 EUR.