ELC vonkajšie stropné LED Ranya snímač tmavosivá

Moderné vonkajšie stropné svietidlo LED Ranya so zaoblenými rohmi a tmavosivým okolím, vrátane senzora Ranya je vhodná do exteriéru na čokoľvek so... viac informácií »
ELC vonkajšie stropné LED Ranya snímač tmavosivá
Značka: ELC
130 EUR140 EUR Zľava -7%
Overiť dostupnosť »
Moderné vonkajšie stropné svietidlo LED Ranya so zaoblenými rohmi a tmavosivým okolím, vrátane senzora Ranya je vhodná do exteriéru na čokoľvek so...

Moderné vonkajšie stropné svietidlo LED Ranya so zaoblenými rohmi a tmavosivým okolím, vrátane senzora Ranya je vhodná do exteriéru na čokoľvek so strieškou a poskytuje jasné svetlo energeticky úsporným spôsobom pri vchode do domu, na terase alebo nad balkónom. Treba spomenúť najmä to, že stropné svietidlo má integrovaný snímač, ktorý zabezpečuje automatické zapnutie svetla, keď sa v dosahu nachádza osoba. Je to nielen pohodlné, ale aj odrádza nežiaducich návštevníkov. Údaje z detektora pohybu: – Uhol detekcie 360° (montáž na strop)/150° (montáž na stenu) – Rozsah 12 m x 6 m – Nastaviteľné trvanie svetla (5 sekúnd až 30 minút) – Nastaviteľný senzor jasu (2-50 luxov) – Maximálna výška inštalácie 6 m Super produkt ELC vonkajšie stropné LED Ranya možno zaobstarať jednoducho tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii vonkajšie stropné svietidlá. Pripravili sme unikátne produkty zo spomínanej kategórie za výhodné peniaze.

Veľmi jedinečný tovar ELC vonkajšie stropné LED Ranya snímač tmavosivá od spoločnosti s úžasnou reputáciou ELC jednoducho nájdete online stále výhodne! Cenovo vychádza na 130 EUR.