ELC vonkajšie nástenné svietidlo Soleila 25cmx25cm

Štvorcové vonkajšie nástenné svietidlo Soleila s tmavým rámom z hliníkového odliatku a satinovanou sklenenou vložkou Soleila vynikne na stenách... viac informácií »
ELC vonkajšie nástenné svietidlo Soleila 25cmx25cm
Značka: ELC
50 EUR60 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
Štvorcové vonkajšie nástenné svietidlo Soleila s tmavým rámom z hliníkového odliatku a satinovanou sklenenou vložkou Soleila vynikne na stenách...

Štvorcové vonkajšie nástenné svietidlo Soleila s tmavým rámom z hliníkového odliatku a satinovanou sklenenou vložkou Soleila vynikne na stenách domov s rôznym dizajnom a spolieha sa na harmonický kontrast filigránskeho kovového rámu a hranatého skleneného tienidla, ktoré je umiestnené vo vnútri a je mierne satinované pre jemnejšie rozloženie svetla. Nástenné svietidlo na vonkajšie použitie je vybavené dvoma voľne vyberateľnými žiarovkami E27 a má vysoký stupeň ochrany, čo znamená, že je vždy dobre chránené vo vonkajšom prostredí. Často hľadaný tovar máte možnosť dostať tiež tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii vonkajšie nástenné svietidlá! Zaobstarajte si parádne produkty z tejto populárnej kategórie za priaznivú cenu.

Tento lacný výrobok ELC vonkajšie nástenné svietidlo Soleila 25cmx25cm od populárneho výrobcu ELC zaobstaráte aktuálne na webe za skvelú cenu! Akčné ceny od 50 EUR.