ELC vonkajšie nástenné svetlo Soleila 12,5cmx25cm

Uhlové vonkajšie nástenné svietidlo Soleila zo skla a hranatého rámu z tlakovo liateho hliníka Soleila vynikne na stene domu alebo iného muriva a... viac informácií »
ELC vonkajšie nástenné svetlo Soleila 12
Značka: ELC
46 EUR56 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Uhlové vonkajšie nástenné svietidlo Soleila zo skla a hranatého rámu z tlakovo liateho hliníka Soleila vynikne na stene domu alebo iného muriva a...

Uhlové vonkajšie nástenné svietidlo Soleila zo skla a hranatého rámu z tlakovo liateho hliníka Soleila vynikne na stene domu alebo iného muriva a spolieha sa na harmonický kontrast kovového rámu z tmavosivého tlakovo liateho hliníka a sklenenej vložky so saténovým povrchom. To vytvára mäkké svetlo, ktoré je vhodné na orientáciu vo vonkajších priestoroch. Vďaka stupňu krytia IP54 je zaistené dobré utesnenie, takže vietor a poveternostné vplyvy môžu svietidlu len ťažko ublížiť. Svietidlo je ľubovoľne voliteľné, a preto si ho môžete vybrať podľa vlastných preferencií.Tento akčný a v zľave tovar ELC vonkajšie nástenné svetlo Soleila je k dispozícii už dnes tu u nás v obľúbenej rubrike vonkajšie nástenné svietidlá. Pripravili sme pre vás ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike za akčnú cenu. Náš sortiment je široký, máme v ponuke však ďalšie kvalitné kúsky značky ELC. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Významný výrobca ELC obohatí vás prémiové výrobky. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Nový produkt ELC vonkajšie nástenné svetlo Soleila 12,5cmx25cm od našej známej značky ELC ľahko môžete nájsť online za výborné peniaze. Ponuka už od 46 EUR.