ELC Odarum soklové LED svetlo, hliník

Moderné základné svietidlo LED Odarum s 360° distribúciou svetla Svietidlo Odarum s LED základňou sa skvele hodí do moderného prostredia a možno ho... viac informácií »
ELC Odarum soklové LED svetlo
Značka: ELC
110 EUR130 EUR Zľava -15%
Overiť dostupnosť »
Moderné základné svietidlo LED Odarum s 360° distribúciou svetla Svietidlo Odarum s LED základňou sa skvele hodí do moderného prostredia a možno ho...

Moderné základné svietidlo LED Odarum s 360° distribúciou svetla Svietidlo Odarum s LED základňou sa skvele hodí do moderného prostredia a možno ho použiť vo vlastnej záhrade ako osvetlenie chodníkov aj v komerčných priestoroch. Jeho valcovité puzdro je vyrobené z tlakovo liateho hliníka a pokryté grafitovo sivou povrchovou úpravou. Kryt tienidla vyrobený z plastu umožňuje vyžarovanie do všetkých strán, takže teplé biele svetlo vyžaruje rovnomerne na všetky strany. Veľmi jedinečný produkt možno zohnať jednoducho tu u nás zaradený v rubrike vonkajšie stojanové svietidlá. Teraz si môžete vybrať ešte podobné výrobky z tejto známej kategórie vo výpredajovej akcii!

Akčný tovar ELC Odarum soklové LED svetlo, hliník od obľúbenej značky so zárukou kvality ELC je možné získať dnes naozaj lacno. Produkt je v súčasnosti v predaji za 110 EUR.