ELC Kalean stropné LED svietidlo nikel, 2-pl.

Dvoj-plameňové stropné LED svietidlo Kalean s vlnitou tyčou a niklovým povrchom Svietidlo Kalean zaujme jednoduchým, moderným vzhľadom a môže byť... viac informácií »
ELC Kalean stropné LED svietidlo nikel
Značka: ELC
18 EUR25 EUR Zľava -29%
Overiť dostupnosť »
Dvoj-plameňové stropné LED svietidlo Kalean s vlnitou tyčou a niklovým povrchom Svietidlo Kalean zaujme jednoduchým, moderným vzhľadom a môže byť...

Dvoj-plameňové stropné LED svietidlo Kalean s vlnitou tyčou a niklovým povrchom Svietidlo Kalean zaujme jednoduchým, moderným vzhľadom a môže byť integrované do mnohých miestností v obytnom priestore a slúži aj ako základné osvetlenie v menších miestnostiach. LED žiarovka s päticou GU10 je viditeľnou súčasťou hlavy žiarovky a vyznačuje sa tiež vysokou účinnosťou, takže pri pomerne nízkej spotrebe energie je možné dosiahnuť dobrý jas. Obidve hlavy svietidla sa dajú otáčať a nakláňať, aby sa dosiahlo optimálne nastavenie svetla. Vynikajúci produkt ELC Kalean stropné LED svietidlo nikel, 2-pl. máte možnosť nájsť tiež tu u nás zaradený v kategórii bodové svetlá. Teraz si môžete zaobstarať výnimočné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za parádnu cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však ďalšie kvalitné kúsky od značky ELC. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený produkt ELC Kalean stropné LED svietidlo nikel, 2-pl. od poprednej značky ELC môžete pohodlne získať bezpečne online za výhodnú cenu! Kúpiť teraz za 18 EUR.