ELC Aleena bodové svetlo, nastaviteľné, štvorec

Tento kvalitný tovar ELC Aleena bodové svetlo, nastaviteľné, štvorec je k dispozícii v pohode na našich stránkach v známej rubrike stropné... viac informácií »
ELC Aleena bodové svetlo
Značka: ELC
10 EUR25 EUR Zľava -62%
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný tovar ELC Aleena bodové svetlo, nastaviteľné, štvorec je k dispozícii v pohode na našich stránkach v známej rubrike stropné...

Tento kvalitný tovar ELC Aleena bodové svetlo, nastaviteľné, štvorec je k dispozícii v pohode na našich stránkach v známej rubrike stropné svietidlá! Teraz si môžete vybrať úplne nové kúsky v spomínanej kategórii za parádnu cenu. Hliníkové bodové svetlo Aleena s otočnou žiarovkou do GU10, štvorcový tvar Aleena bola navrhnutá na rozličné použitie, pretože bodové svetlo je s jeho hranatým tvarom a strieborným hliníkovým povrchom naozaj jednoduché. Stropnú lampu tak možno použiť v kuchyniach, na chodbách súkromných priestorov, ako aj v reprezentatívnych prechodných miestnostiach verejného sektora. Aby bolo svetlo optimálne prispôsobené miestnej situácii, má Aleena nastaviteľnú žiarovku, ktorú skrývajú objímky GU10. Takto získate možnosť variabilne nastaviť osvetlenie priestoru. V mnohých prípadoch sa navyše odporúča umiestniť niekoľko lámp z kolekcie v miestnosti, aby sa zabezpečilo rovnomerné osvetlenie.

Úplne unikátny tovar ELC Aleena bodové svetlo, nastaviteľné, štvorec od populárnej značky ELC jednoducho zaobstaráte v našej ponuke za parádnu cenu. Akčné ceny od 10 EUR.