Ecolite LED stropné svietidlo guľaté 60W WALP08-60W/LED

Moderné dizajnové stropné LED svietidlo s výkonom 60W možno ľahko uchytiť na strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Rozmer... viac informácií »
Ecolite LED stropné svietidlo guľaté 60W WALP08-60W/LED
Značka: Ecolite
129 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné dizajnové stropné LED svietidlo s výkonom 60W možno ľahko uchytiť na strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Rozmer...

Moderné dizajnové stropné LED svietidlo s výkonom 60W možno ľahko uchytiť na strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Rozmer tohto LED svietidla je 50 cm. Na ovládanie svetla je pribalený diaľkový ovládač, vďaka ktorému je možné svetlo ovládať – meniť teplotu svetla, jas, nočné svetlo. Svietidlá sú určené do interiéru. Svietidlo je osadené kvalitnou úspornou LED technológiou SMD s dvoma čipy pre prepínanie medzi studeným a teplým svetlom. Svietidlo je starostlivo vyrábané po jednotlivých vrstvách, ktoré v konečnom výsledku prepúšťa svetlo v rôznych intenzitách. Výsledkom je abstraktné obrazec, ktorý ozdobí každý interiér.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Dlhá životnosť a žiadna údržba z nich robia ekonomicky vhodnú náhradu klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Farba svetla voliteľná CCT. Farba tela bielá. Materiál plast, kov. Rozmery 50x4cm. Svetelný tok 3960lm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 60W. Životnosť 30 000h. Energetická trieda G. Krytie IP20. Certifikácia CE, RoHS. teplota chromatickosti 2700K-6500K. . . . . . . . . Úplne unikátny kus Ecolite LED stropné svietidlo guľaté 60W WALP08-60W/LED máte možnosť kúpiť taktiež tu na webe v populárnej kateogrii led stropné svietidlá. Vyhľadajte si kvalitné produkty z tejto známej sekcie za výhodnú cenu!

Často vyhľadávaný produkt Ecolite LED stropné svietidlo guľaté 60W WALP08-60W/LED od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Ecolite je možné zakúpiť aktuálne na webe extra so zľavou. Ponuky od 129 EUR.